Pracownicy

Lista pracowników i konsultacji na semestr zimowy 2016/2017 (ostatnia aktualizacja 2017-05-07):

Lp

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nr pokoju

Termin konsultacji

Mail

www

1 Dr hab. Waldemar Cieślak, prof. PL profesor Pok. 4 Czwartek 11.00-13.00
2 Dr Yaroslav Chabanyuk adiunkt Pok. 131C Czwartek 12.00-14.00 y.chabanyuk@pollub.pl
3 Dr Izolda Gorgol adiunkt Pok. 18 Poniedziałek 11.00-12.00 i.gorgol@pollub.pl www
4 Dr hab. Leopold Koczan, prof. PL profesor Pok. M 733 Poniedziałek 12.00-14.00 Piątek 11.00-13.00
5 Dr Anna Kuczmaszewska st. wykładowca Pok. 131B Wtorek 10.00-12.00 a.kuczmaszewska@pollub.pl
6 Dr Dariusz Majerek adiunkt Pok. 40 Wtorek 10.00-12.00 d.majerek@pollub.pl
7 Dr Anna Makarewicz asystent Pok. 40 Wtorek 11.30-13.30 a.makarewicz@pollub.pl
8 Dr Ewa Łazuka adiunkt Pok. 18 albo 6 Środa 10.00-12.00 e.lazuka@pollub.pl www
9 Mgr inż. Wojciech Rosa asystent Pok. 131C Środa 12.00-14.00 w.rosa@pollub.pl www
10 Mgr Renata Rososzczuk asystent Pok. 131B Czwartek 14.00-16.00 r.rososzczuk@pollub.pl
11 Prof. dr hab. Witold Rzymowski profesor Pok. 21 Środa 8.00-10.00
12 Dr hab. Adam Stachura, prof. PL profesor Pok. 21 Poniedziałek 13.00-14.00; Środa
9.00-10.00
13 Dr Janusz Szuster st. wykładowca, p.o. Kierownika Katedry Pok. 131A Wtorek 12.00-14.00 j.szuster@pollub.pl
14 Dr Paweł Wlaź st. wykładowca Pok. 131A Poniedziałek 12.15-13.00; środa 13.45-14.30 p.wlaz@pollub.pl www