Pracownicy

Lista pracowników i konsultacji na semestr zimowy 2021/2022 (ostatnia aktualizacja 2021-10-13):

Lp

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nr pokoju

Termin konsultacji

Mail

www

1 Dr Renata Buczko adiunkt dydaktyczny Pok. 131B r.rososzczuk@pollub.pl
2 Dr hab. Yaroslav Chabanyuk profesor uczelni Pok. 21 Czwartek 12.00-13.00 y.chabanyuk@pollub.pl
3 Mgr inż. Dagmara Dudek asystent Pok. 4 Poniedziałek 10.30-12.00 dagmara.dudek@pollub.pl
4 Mgr inż. Anna Futa asystent Pok. 4 Poniedziałek 13.00-14.00 Wtorek   12.45-13.15 a.futa@pollub.pl
5 Dr Izolda Gorgol
adiunkt Pok. 18 Poniedziałek 11.30-13.00 i.gorgol@pollub.pl  www
6 Mgr inż. Magdalena Jastrzębska
asystent Pok. 4 Poniedziałek 12.30-14.00 m.jastrzebska@pollub.pl
7 Dr hab. Anna Kuczmaszewska profesor uczelni Pok. 131B Wtorek 12.00-13.00 Czwartek 11.00-11.30 a.kuczmaszewska@pollub.pl
8 Dr Ewa Łazuka profesor uczelni Pok. 6 Wtorek 10.15-11.45 e.lazuka@pollub.pl  www
9 Dr Dariusz Majerek adiunkt Pok. 40  Środa 13.00-15.00 d.majerek@pollub.pl
10 Dr Anna Makarewicz adiunkt dydaktyczny Pok. 40 Środa 10.00-12.00 a.makarewicz@pollub.pl
11 Dr Janusz Szuster
profesor uczelni Pok. 131A Środa 11.30-13.00 j.szuster@pollub.pl
12 Dr Paweł Wlaź adiunkt dydaktyczny Pok. 131A Wtorek 08.45-09.30 Czwartek 09.15-10.00 p.wlaz@pollub.pl www
13 Mgr inż. Elżbieta Wośko asystent Pok. 4  Wtorek 13.15-14.00       Środa 11.30-12.30 e.wosko@pollub.pl

Seminarium naukowe – czwartek 10.30-12.00